?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Сліва-фест

1. Фестиваль почався на вокзалі.
Найчастіше фестиваль починається ще у потязі, але цього разу я їхала із хворенькою і застудженою Ладою Хортич і тому... Тому фестиваль почався тільки на вокзалі.

2. Вокзалом тинявся Хельг. Запах, який він поширював, був дуже дивний.
- Ти що, пив Тройной одєколон?
- Ні - образився Хельг - я їв Тюнс.
Мораль: ніколи не заїдайте тюнсом.
- Які в тебе гарні карі очі... тільки мало... - ніжно помстився Хельг.

3. Радісних персонажів більшає. Приїхали чернівчани: Бодя Ільницький, який теж їв тюнс, Роман Жахів і сам Кожелянко. Це плюс. Приїхав Кухта. Це (як потім з"ясувалося) мінус. Приїхав Сліва. Це великий такий, жирно наведений знак оклику!

4. Готель. Бодя тиняється нашою кімнатою і нахваляється. Коли Бодя їсть тюнс, він завше нахваляється. Згадуємо Романа Жахіва. Я висловлюю мрію познайомитися з його батьками і Бодя обмовляється, що батьки ні до чого. Всі накидаємося на Бодю: то це у нього псевдонім? Бодя відхрещується, як партизан. Підступна Лада Хортич янгольським голосом питає Жахіва, що саме зайшов по кип"ятильник, чи правда, що він неодружений. Кілька хвилин "Та не вірю", "та це гон" - і Жахів довірливо показує паспорт.

5. П"янка. От що найбільше зігріло мені серце - так це те, що хоч і приїхали до Сліви безліч друзів, а найзатишніша п"янка була в нашій компанії. Вітус, сільський музика, що його впросив приїхати його давній друг Сліва, був прекрасний. Отако сидиш, слухаєш і розумієш: ти сто разів уже бував у компаніях, де співають українських пісень, але оцих ніколи не чув і може вже ніколи і не почуєш.
Половина дівчат піднімають рейтинг Горобчуку, половина вшановує своєю увагою іменинника. Оранджізи час від часу придибують, але чомусь виглядають настільки скутими, що їм ніхто не наливає - і вони віддибують. Більш-менш постійно лишається тільки Тонік. Він заліз під стіл і спорудив там собі перкусійну базу. Коли чергова пісня припиняється, Тонік не завжди це усвідомлює і ще довго барабанить під столом. Вовка Невельський і Петля час від часу співають щось із власного репертуару і діляться проблемами криворізького нефорства.

6. Кухта. Кухта - це чувак, котрий співає пісню про донну Параску. Він жив у сусідній кімнаті і це стало для нас зранку проблемою. Весь перший день Кухта спав, навіть на сам фестиваль не прийшов. Ми, звісно, повернулися пополуночі, заснули дуже пізно, а в сьомій ранку нас уже будила бадьора "донна параска". Самого співання менестрелю виявилося замало, він зайшов за кип"ятильником і вчинив нам скандал за те, що ми, гади спимо, коли нармальні люди приїхали потусуватися. Я вчинила з ним нечемно: ткнувши пальцем на дівчат, що намагалися спати під його воплі, я запропонувала йому договорити про це в коридорі. Коли ж він вийшов, сказала: договорили. І зачинила двері. Якби не застуджена Лада, я може того б і не зробила. але це правда якийсь кошмар був.

7. Зустрічі. Зустрічалися з Єлькою, з Захарченками. З Т.М.. З Єлькою купували дитячі книжки, з Т.М. розмовляли про проблему поїдання котами кактусів, з Захарченками ходили в Пінчуківський арт-центр. Попри передбачуване Мартусьчине бурчання, мені там сподобалося. Особливо блукати в тумані. Таке миле відчуття самоти... До того ж потішила сама собі своє інтелектуальне самолюбство: у ігровій кімнаті правильно (як потім перевірила) розпізнала чувака при тенісному столику і до того ж зуміла згадати, який стосунок має Енштейн до ігор.

8. потім допишу

Comments

( 9 comments — Leave a comment )
(Deleted comment)
fish_ua
Feb. 20th, 2008 07:29 am (UTC)
а, так ви там по всіх кімнатах, хитрюгани, встигли?)))
(Deleted comment)
fish_ua
Feb. 21st, 2008 07:42 am (UTC)
та ну перестань. чого б тебе хтось зневажав? ви якісь справді смурні ходили.
cambala
Feb. 19th, 2008 07:18 pm (UTC)
:))))
"Тюнс" забираю себе в копилку.
fish_ua
Feb. 20th, 2008 08:05 am (UTC)
прошу :)
martinkadp
Feb. 21st, 2008 03:08 am (UTC)
ще дуже схоже на "тройной одеколон", якщо змішати крем-лікер Vana Tallinn і мартіні :)))) потім процідити треба, і буде воно. пити не варто :)
la_s0leil
Feb. 19th, 2008 08:21 pm (UTC)
да, фраза "я ел Тюнс" теперь с успехом может заменить правду о перегаре и похмелье :)
fish_ua
Feb. 20th, 2008 08:08 am (UTC)
фішка в тому, що у поєднанні запах перегару і запах цих ментолових льодяників створюють щось справді дике: точно ніби чувак якимись парфумами наклюкався. Так шо панове, краще класичну жуйку.
la_s0leil
Feb. 20th, 2008 09:38 am (UTC)
ага, выпил бутылочку "Арман баси ин ред" и доволен :)
gazzprom
Feb. 21st, 2008 10:49 am (UTC)
просто жерсть.
хотілося так побувати.
але трохи нє судьба!
( 9 comments — Leave a comment )