?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

8 Отже, та чому я зупинилася... Сліва-фест пункт вісім.

9. Фестиваль - це було як відмотати трошки часу назад - десь місяців на 5. Срібна Підкова, Форум Книговидавців... Ті самі люди. Коли вже міркуєш отак: "Ех, давно я не слухав Скибу. А Андрусяка? Ой, Андрусяка взагалі давно..."

10. Коли слухаєш двотисячників, такого враження не складається. Бо їх, здається, слухаєш безперервно. Цього року в моєму особистому хіт-параді лідер Коробчук. Під час слівафестівського виступу трохи приофігіла, коли почула у його вірші про "кобіт-ерго-сум". Коробчук не в курсі, але львівська смітчатівська туса мене пам"ятає під цим прізвиськом!
Ех... отак... шкода розлучатися з минулими фішками. А Андрусяк переклав Їжачка в тумані. Добре переклав, краще, ніж я, я бачила.

11. Київський інститут реклами... Там оце все проходило. Якщо гордість інституту - ті дизайнерські роботи, що висять у них на стінах у коридорі - то це поганий інститут. Наша запорізька "Машинка" колись робила виставку своєї групи студентів-дизайнерів - стократ крутіше.

12. Ні фіга собі заматєрєлі Самі Свої! Така модна група стала. Я не без гордості Ладі шепнула "я їм сайт робила". А Пропала грамота не сподобалася. У них такі кльові пісні були, а на цьому концерті все прозвучало як чорті-шо. Ні разу серце не ворухнулося. З "Лежиш во гробі" якийсь танцювальний ремікс зробили. Бе-е.
А Тетраколор дуже-дуже прикольні. Я під них з усіма танцювала.

Сліва-фест перекладається так: Сліва - круто!

Comments

( 5 comments — Leave a comment )
martinkadp
Feb. 21st, 2008 03:03 am (UTC)
10 а ти певна що Коробчук не в курсі? може він не в курсі щодо тебе, але звідкись знає цей варіант... навряд чи сам додумався...
мій лідер у цьому блоці цього разу Владічєк. він мене пре чимдалі більше.
fish_ua
Feb. 21st, 2008 07:42 am (UTC)
я запитувала)
nastuska_nehaj
Feb. 21st, 2008 08:15 am (UTC)
А де того Андрусякового Їжака почитать? Я їх всіх дуже люблю - і Йожика Козлова, і твого - вони різні, а не "кращі" чи "гірші".
fish_ua
Feb. 21st, 2008 10:36 am (UTC)
в бібліотеці дитячої перекладної літератури: http://www.ae-lib.org.ua/_lit_child.htm
nastuska_nehaj
Feb. 21st, 2008 03:18 pm (UTC)
УУУУ!!!
Дякую! :)
( 5 comments — Leave a comment )